“Giresun’un kaybedecek zamanı yok”

“Giresun’un kaybedecek zamanı yok”

Haber Resim Üstü
“Giresun’un kaybedecek zamanı yok”
Giresun
G.Tarihi: 06.12.2018 08:54
413 Okunma
0
Haber Resim Altı


AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Av. Aytekin Şenlikoğlu Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, Giresun Ticaret Borsası Fındık Lisanslı Deposu ve Spot Borsasını ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Belediye Başkan Adayımız Av. Aytekin Şenlikoğlu, Ticaret Sanayi Odası ve Ticaret Borsası Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet edip, istişarelerde bulundu.
Giresun’da Yerel seçimler çalışmalarına, Planlı ve Projeli, Ayaklarımızın yere sağlam bastığı, kararlı, Tevazu, samimiyet ve gayret ile başladıklarını belirten Şenlikoğlu; amaçlarının güzel, yaşanabilir bir şehir oluşturmak olduğunu belirtti. Hazırladıkları projelerle Giresun’un ufkunu açacaklarını ifade eden Şenlikoğlu “10 yıldır kimin ne yaptığı tam anlaşılamayan bir Belediye Yönetiminden artık bu şehri kurtarıp, bu şehri yenilemeye ve ufkunu açmaya talibiz. Projelerimizle şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek istiyoruz” dedi.
Belediye Başkan adayımız Şenlikoğlu, konuşmasına şu şekilde devam etti; “Şehrimizin en büyük ve en önemli Meslek odaları Sanayi Odası ve Ticaret Borsası bu kentin kalbidir. Bu kentin Vizyonuna en büyük katkıyı sunan, gelişmeye ve büyümeye katkı sunan bir organizasyondur. İnşallah seçildiğimizde sizlerle her anımızda istişare ederek, Şehrimizin önündeki engelleri kaldırmak için bu Kent’i yönetmeye talip olduk. Bizim yönetimimizde istişare olacak. Geçimsizliği, dikleşmeleri, kavgaları ortadan kaldıracağız. Çünkü zamanımız çok kısıtlı. Bu şehri kalkındırmaya geliyoruz. Türkiye’de Turizme, büyümeye, kalkınmaya aday kent olmak istiyoruz. Trafik sorununu çözmeye geliyoruz. Rahat, huzurlu ve insanımızın Mutlu olacağı bir kent yaratmak istiyoruz. Bunun bilincindeyiz. İnşallah Belediye yönetimini aldığımızda, Giresun’u Türkiye’nin en önemli kentleri arasına getireceğiz. Belediyecilik Ekip ve Proje işidir. Hükümetimizin desteği ile iyi bir ekiple, dev projelerle bu kenti çok önemli bir konuma getireceğiz.
Bizler çok önemli ve zor bir görev üstlendik. Yerel Yönetime talip olmak sorumluluk gerektirir. Ciddiyet gerektirir. Türkiye hızla gelişmekte olan bir ülke, maalesef Giresun ise Belediye Yönetiminde bölgede geri kalmış bir şehir. Tüm göstergeler, bu kentin Belediyecilik hizmetleri olarak geri kalmışlığını gösteriyor. Bu nedenle seçilmişlerin aldığı bu görevler çok zor ve sorumluluk gerektirir. Bir kentte belirleyici olan şey iyi bir yönetimdir.
Şehrin yönetimi iyi ise, demokrasi de iyi olur, sosyal hayatta iyi olur. Gelişmişlik sorunu olmaz. Ancak Giresun Belediyecilik anlamında son 10 yıldır sıkıntılı bir şehir. Maalesef Son 10 yılda değerleri değişmiş bir şehir. Belediyecilik anlamında şehrin sıkıntıları, sorunları, Mali durumu, Hizmetleri, Projeleri çağımızın çok çok gerisinde. Vatandaşlarımız tepkili. Bunlar durum tespitidir, gerçeklerimizdir. Dolayısı ile seçilmişlerin tüm bu zorlukları bilmesi ve bunlara çözüm üretmesi gerekir. Biz tüm bu sorunları bilerek çözüm odaklı bu yola ciddi gayret ve samimiyetle çıktık.
Siyaset en önemli hizmet alanıdır. Hükümetimiz ile Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve tüm ilgili Kurullarımızın Fikrini, desteğini ve gücünü yanımıza alarak, Giresun’umuzu hak ettiği yere getireceğiz. Bu dönem inşallah iyi bir çalışma, gayret ve halkımızın desteği ile Giresun Belediyesini alarak, hemşerilerimize layık, yaşanabilir bir kent sunmak istiyoruz” şeklinde konuştu.
haber kaynak:http://giresungundem.com/2018/11/30/giresunun-kaybedecek-zamani-yok/
Haber Detay Sonu 1
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BENZER HABERLER

Blok Reklam 1

VİDEO GALERİ

BU HAFTA OKUNANLAR

ANKET

Eynesil'e en son ne zaman geldiniz?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP

KARİKATÜR

Deneme kar

TARİHTE BUGÜN

2010

ABD, internet devi Google insan vücudunun tamamının haritasını çıkaran yeni bir ağ tarayıcısı geliştirdi. İsmini google body olarak belirledi.

2004

AB, Türkiye ile 3 Ekim 2005'te müzakerelere başlama kararı aldı.

1998

Safranbolu kültürel varlık olarak Dünya Miras Listesi'ne alındı.

1996

Sedat Bucak'ın otomobilinde bulunan silahların Emniyet Müdürlüğü'ne ait olduğu belirlendi.

1995

Ganalı Kofi Annan BM Genel Sekreteri oldu.

1991

Türkiye'de ilk futbol cinayeti GS-BJK maçı sonrası gerçekleşti.

1989

Amerikan animasyon televizyon durum komedisi Simpsonlar, yarım saatlik prime time şovu olarak FOX'ta yayınlanmaya başlandı.

1981

Türkiye'li model ve oyuncu Tolgahan Sayışman, bugün doğdu.

1980

Türkiye'nin Sidney Başkonsolosu Şarık Arıyak ve koruma polisi Enver Sever silahlı saldırı sonucu öldü. Saldırıyı Asala adlı Ermeni terör örgütü üstlendi.

1973

Amerikan psikiyatri derneği, homoseksüelliği akıl hastalıkları listesinden çıkardı.

1971

3. Haliç Köprüsü'nün temeli atıldı.

1969

ABD hava kuvvetleri, yaptıkları UFO araştırmaları sonucunda dünyadışı bir uzay gemisine ilişkin kanıta rastlamadıklarını açıkladı.

1934

Kasım 1934 tarihli Kanun'la Kemal öz adlı Cumhurbaşkanı'na verilen Atatürk soyadının veya bunun başına ve sonuna söz konarak yapılan adların hiçbir kimse tarafından öz ve soyadı olarak alınamayacağına dair Kanun, TBMM'de kabul edildi.

1926

Uşak Şeker Fabrikası açıldı.

1918

Fransız askerleri denizden Mersin'e çıkarma yapmaya başladı. Mersin, Tarsus, Adana, Ceyhan, Misis ve Toprakkale işgal edildi.

1908

II. Meşrutiyet'in ilanından sonraki seçilen yeni Osmanlı Meclis-i Mebusanı ilk toplantısını yaptı.

1908

İttihat ve Terakki Cemiyeti, II. Meşrutiyet'in ilanından sonra İttihat ve Terakki Fırkası adını aldı.

1903

Wright Kardeşler benzin motorlu uçakları ile Kitty Hawk'ta (Kuzey Karolina) ilk uçuşu geçekleştirdi: uçuş mesafesi 37 m, uçuş süresi 12 saniye.

1790

Meksika'da Azteklere ait "Aztek takvimi" bulundu.

1777

Fransa, ABD'yi ilk tanıyan devlet oldu.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri