Kuğu, Bu Yaz Sıcak Geçecek dedi

Kuğu, Bu Yaz Sıcak Geçecek dedi

Haber Resim Üstü
Kuğu, Bu Yaz Sıcak Geçecek dedi
Giresun
G.Tarihi: 12.07.2018 08:18
819 Okunma
0
Haber Resim Altı
Kuğu, Bu Yaz Sıcak Geçecek dedi
Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu, “Önce Afyon Şehitliği ziyareti yapacağız sonra da Yenikapı’da Giresun Günlerinde buluşacağız” dedi.
Giresun Federasyonu yönetim kurulu üyeleri federasyonun merkezinin bulunduğu Bağcılar Fındık Bahçesinde buluşarak gündemdeki konuları görüştü. Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu, yapılan çalışmaları özetleyerek “En son Ramazan Bayramı öncesi Giresun’da fakir öğrencilerimizi giyindirdik” dedi. Giresun Deniz Yıldızı Derneği’nin de katkıları ile tespit ettikleri 300 yetim ve fakir öğrencileri mağazaya götürerek istedikleri kıyafetleri almalarını sağladıklarını ve bunun mutluluğunun hiçbir şeyde olmadığı belirtti. Kuğu “Bu yaz bizim için sıcak geçecek; Kurban Bayramı sonrasında Afyon’da bulunan Giresun Şehitliğinde bulunan şehitlerimizi ziyaret edeceğiz. İki senedir Kurban Bayramına denk gelen programımızı bu sene 1-2 Eylül günlerinde yapacağız. İstanbul’dan ve yurdun her bir tarafından gelen hemşerilerimizle bir araya gelip şehitlerimizi ziyaret edeceğiz. Ruhlarına okuyacağımız Fatihalarla Yasinlerle ruhlarını şad edeceğiz. Programımıza gelmek isteyen tüm vatandaşlarımızı oraya götürebilmenin yollarını arayıp bulacağız” dedi.
Kuğu devamla “Giresun Günleri için dilekçemizi aylar öncesinden vermemize rağmen İBB henüz resmi bir cevap vermedi. Ancak Eylül ayının son haftası veya Ekim’in ilk haftasında Yenikapı’da Giresun Günleri programını icra edeceğiz. Hazırlıklarına şimdiden başladık, inşallah önceki senelerden daha iyi bir programı sizlerin de yardımı ile gerçekleştireceğiz. Bu programı başlatan ilk il olarak farkımızı hissettirmemiz lazım” dedi.
Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet Kuğu son olarak da “Genel kurulumuzu Kasım ayı içinde yapacağız. Henüz kendim için bir karar vermedim ama devam etmemiz halinde çalışacağımız arkadaşları titizlikle belirleyeceğiz. Genel kurul gününe kadar çalışmalarımızı en güzel şekilde devam ettireceğiz. Bu süreçte bütün ilçe ve köy derneklerimizle, var olan federasyonlarla istişarelerimizi sürdürüp en iyi temsili yakalamaya çalışacağız. Bunu başarırsak kimseden bizi ihmal ettiniz şikâyetini duymayız. Her ilçeyi federasyon içine katıp programlarımızı beraberce yapacağız” dedi.
Haber Detay Sonu 1
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Haber Yorumlar Altı

BENZER HABERLER

Blok Reklam 1

VİDEO GALERİ

BU HAFTA OKUNANLAR

ANKET

Eynesil'e en son ne zaman geldiniz?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP

KARİKATÜR

Deneme kar

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri