​BAŞER’DEN CHP’Lİ BEKTAŞ’A TEPKİ

​BAŞER’DEN CHP’Lİ BEKTAŞ’A TEPKİ

​BAŞER’DEN CHP’Lİ BEKTAŞ’A TEPKİ
Giresun
G.Tarihi: 21.07.2022 12:38
300 Okunma
0
BAŞER’DEN CHP’Lİ BEKTAŞ’A TEPKİ
AKSA’nın üst düzey yöneticileri İle Giresun Valiliğinde yapılan toplantı Reklam değil, eksikliklerin yerinde tespit edilerek, çözüme kavuşturulması için yapılan bir toplantıdır.
AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mehmet Başer, CHP Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş’ın 25 Mayıs Çarşamba günü Sayın Valimizin başkanlığında ; İl Başkanımız Kenan Tatlı, İl Genel Meclis Başkanımız Ahmet Şahin , AKSA  Genel Müdürü Ömer Kandemir, Şirket Genel Müdürü Mehmet Aydın, Şirket Müdür Yardımcısı Emrah Aydın, Regülasyon ve Yatırım Direktörü Doğanay Özbay, Bölge Müdürü Emre Aygün, ÇORUH-EDAŞ Giresun İl Müdürü Özkan Karan’ın katılımları ile yapılan toplantıyı reklam amaçlı olduğu yönündeki basın açıklamasına tepki göstermiştir.
Başer ‘’ söz konusu toplantı reklam değil , sorunların , eksikliklerin yerinde tespit edilerek çözüme kavuşturulması için yapılan bir toplantı olduğunu söyledi.
Başer, önce bu toplantının alt yapısı hazırlanmıştır. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez ile Ankara’da ;  İl Başkanımız , Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımızın katılımları ile  bir toplantı yapılarak , AKSA hizmetleri masaya yatırılmıştır. Toplantı sonrası Sayın Bakanımız AKSA Genel Müdürü’ne talimat vererek, bizzat Giresun’a gitmesini  ve Sayın Valimiz’in başkanlığında toplantı yapılarak eksik kalan hizmetlerin yerinde tespit edilip bir an önce çözüme kavuşturulmasını istemiştir. Ardından Giresun Valiliğimiz, Merkez İlçe ve diğer İlçelerimizin Köy ve Mahallelerinde’ki eksikliklerin neler olduğu yönde bilgi toplamıştır. Bunun yanında AK Parti Teşkilatlarımız da benzer bir çalışma yapmıştır. Bu bilgiler  ışığında 25 Mayıs Çarşamba günü Sayın Valimizin başkanlığında toplantı yapılmış olup,  geçen yıllardan devam eden işlerin öncelikle tamamlanması, yeni işlere hızlıca başlanılarak bitirilmesi, Muhtarlarımızın taleplerinin değerlendirilmesi, köy bakım ve onarımına ağırlık verilmesi öngörülmüştür.
Bu itibarla; CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş toplantının içeriğini bilmeden, araştırmadan toplantıyı reklam olarak nitelendirmesi tamamen zihinleri karıştırmak siyasi algı oluşturmaktan başka bir şey değildir. Bu nedenle konuyu Giresun’lu hemşehrilerimizle paylaşma ihtiyacı hasıl olmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BENZER HABERLER

VİDEO GALERİ

BU HAFTA OKUNANLAR

BU HAFTA YORUMLANANLAR

ANKET

Türkiye′de salgını önlemek için alınan ek tedbirler yeterli mi?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri