GİRESUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNDEN TRAFİK ÖNLEMLERİ

GİRESUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNDEN TRAFİK ÖNLEMLERİ

Haber Resim Üstü
GİRESUN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNDEN TRAFİK ÖNLEMLERİ
Giresun
G.Tarihi: 16.08.2019 12:30
468 Okunma
0
Giresun’da Kurban Bayramı’nın huzur ve güven içerinde geçmesi için Emniyet Müdürlüğü tarafından gerekli emniyet ve trafik tedbirleri alındı.

Giresun Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; 09–15 Ağustos 2019 tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramı ile ilgili olarak bayram öncesi ve bayram süresince ilimiz dâhilinde yer alan sorumluluk alanlarında alınacak tüm emniyet ve trafik tedbirlerine ilişkin gerekli hazırlık ve planlamalar yapıldığı bildirildi.

Bu kapsamda; Emniyet Genel Müdürlüğünün ülke genelindeki planları gereğince 9 Ağustos Cuma günü 10.00/12.00, 15.00/17.00 ve 21.00/23.00 saatleri arasında vatandaşlarımızın yoğun olarak bulunduğu, alışveriş merkezleri, park ve bahçeler, cadde ve sokaklar, kurban satış yerleri, otogar ve civarında şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde (35) ekip (116) personelin katılımı ile “Huzur Türkiye Trafik Uygulaması” gerçekleştirildi.

Halkımızın, Kurban Bayramını huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, 09-15 Ağustos 2019 tarihleri arasında özellikle vatandaşlarımızın il merkezinde yoğunlukla bulunması beklenen; Şehirlerarası Otogar, Mezarlıklar, Atatürk Parkı, Debboy Mevkii, Keşap Durağı, Gazi Caddesi, Giresun Kalesi, Bulancak Durağı Kavşağı, Malpazarı Kavşağı, Tabaklar Geçidi Mevkii, kurban satış alanları ile alışveriş merkezlerinin bulunduğu bölgelerde, şehrin giriş ve çıkışlarında alınacak emniyet tedbirlerinde her gün (18) Motorize Ekip  (36) personel ile 09-15 Ağustos 2019 tarihlerinde (90) yaya devriye personeli görevlendirildi.

Karadeniz Sahil Yolu ile kentimizin ana arterleri ve önem arz eden kavşaklarda alınacak trafik tedbirlerinde ise Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Trafik Tescil ve Denetme Şube Müdürlüğü koordineli olarak her gün  (3) Yaya, (2) Şahin, (2) Nokta Görevlisi (15) Motorize Trafik Ekibi (40) personel görev yapacak.

09-15 Ağustos 2019 tarihleri arasında kutlanacak olan Kurban Bayramında İl Merkezinde  “Huzur Türkiye Trafik Uygulaması” kapsamında 116 personel, Kurban Bayramı tedbirlerinde 321 personel ile tüm güvenlik ve trafik tedbirleri alınmış olup, ayrıca İlçe Emniyet Müdürlüklerimiz/Amirliklerimizce Kurban Bayramının güven ortamında huzur ve sükûn içerisinde geçmesini temin amacıyla tüm emniyet ve trafik tedbirleri alınarak, ilgili planlama ve görevlendirmeler yapılmıştır.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BENZER HABERLER

VİDEO GALERİ

BU HAFTA OKUNANLAR

ANKET

Eynesil'e en son ne zaman geldiniz?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP

KARİKATÜR

Deneme kar

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri