EYNESİL MYO'DA MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

EYNESİL MYO'DA MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI ​Giresun Üniversitesi'ne bağlı Eynesil Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulu'ndan360 öğrenci daha mezun oldu.

Haber Resim Üstü
EYNESİL MYO'DA MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ
Eynesil
G.Tarihi: 17.05.2018 16:28
1027 Okunma
0
Haber Resim Altı

EYNESİL MYO'DA MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

Giresun Üniversitesi'ne bağlı Eynesil Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulu'ndan360 öğrenci daha mezun oldu. 

2008-2009 öğretim yılında İktisadi ve İdari Programlar Bölümü-İşletme ve Sağlık Programları -Çocuk Gelişimi sınıfları ile eğitime başlayan Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulu ilk mezunlarını 2010 yılında vermişti.
2010 yılında 97 öğrenci mezun eden okuldan, bu yıl ise 360 öğrenci mezun oldu. Kâmil Nalbant Meslek Yüksek Okulunun yanındaki Kapalı Spor Salonunda yapılan 8. mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı
Yüksek Okul birincisi olan Cansu Günaydın ve Simge Garip öğrenciler adına konuşma yaptılar. Günaydın ve Garip birlikte yaptıkları konuşmada,” Sevgili öğretmenlerime, canım arkadaşlarıma ve beni bugünlere getiren ve benden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen aileme çok teşekkür ediyorum. Başarılarımız sizlerin başarısı, sevincimiz sizlerin eseridir. 
Sevgili hocalarımız geleceğiz aydınlık yüzleri olarak rol biçilen bizleri yetiştirdiğiniz ve başarımızdaki katkılarınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Hayatımızın bir sayfasını güzel anılar ile kapatırken diğer sayfasını yeni umutlar ve sorumluklarla açıyoruz” dediler.
Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Onur ise öğrencilere yaşamlarında yeni bir döneme girdiklerini hatırlatarak,”yaşamadan, zorluklardan ve çok çalışmaktan korkmayın. Hocalarınız sizi ülkemiz koşulların göre gerekli teknik bilgi ve becerilerle donattı. Çok güzel bir eğitim aldınız. Günün şartlarına göre ülkemizde ve dünyadaki bilimsel çalışmaları takip ederek bilgilerinizi güncelleştiriniz. Dürüst, çalışkan ve üretken insan bir değerdir. Çalışmaktan ve araştırarak doğruyu bulma çabasından hiç ama hiç vazgeçmeyin” dedi.
Okul birincisi olan Cansu Günaydın ve Simge Garip tarafından Mezuniyet Kütüğüne plaka çakılmasının ardından çeşitli etkinliklerde dereceye giren öğrencilere kupa ve madalyaları verildi. 
Dereceye giren öğrencilere plaket ve hediyelerin verilmesinden sonra, mezun olan 360 öğrenciye öğretim görevlileri tarafından diplomaları verildi.
Tören mezun olan öğrencilerin Öğretim Görevlisi Önder Başuslu nezaretinde yemin etmeleri ve kep fırlatmalarıyla sona erdi.
Mezuniyet Törenine Kamil Nalbant Meslek Yüksek Okulu idari ve Eğitim kadrosunun yanısıra, Eynesil Kaymakamı Yılmaz Kurt, Eynesil Belediye Başkanı Coşkun Somuncuoğlu, Giresun Üniversitesi Rektör vekili olarak Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Çakmak Ak Parti Eynesil İlçe Başkanı Gürsel Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Ahmet latif Karadeniz, MHP İlçe Başkanı Abdurrahman Gül, Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hayrettin Karadeniz, ilçedeki kamu kurum amirleri öğrenciler ve öğrenci aileleri katıldı. Ahmet CEYLAN

 
Haber Detay Sonu 1
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

BENZER HABERLER

Blok Reklam 1

VİDEO GALERİ

BU HAFTA OKUNANLAR

ANKET

Eynesil'e en son ne zaman geldiniz?
İmsak00:00
Güneş00:00
Öğle00:00
İkindi00:00
Akşam00:00
Yatsı00:00

GÜNLÜK BURÇLAR

KoçBoğaİkizlerYengeçAslanBaşakTeraziAkrepYayOğlakKovaBalık

SÜPER LİG

TakımOGMBAP

KARİKATÜR

Deneme kar

TARİHTE BUGÜN

2010

ABD, internet devi Google insan vücudunun tamamının haritasını çıkaran yeni bir ağ tarayıcısı geliştirdi. İsmini google body olarak belirledi.

2004

AB, Türkiye ile 3 Ekim 2005'te müzakerelere başlama kararı aldı.

1998

Safranbolu kültürel varlık olarak Dünya Miras Listesi'ne alındı.

1996

Sedat Bucak'ın otomobilinde bulunan silahların Emniyet Müdürlüğü'ne ait olduğu belirlendi.

1995

Ganalı Kofi Annan BM Genel Sekreteri oldu.

1991

Türkiye'de ilk futbol cinayeti GS-BJK maçı sonrası gerçekleşti.

1989

Amerikan animasyon televizyon durum komedisi Simpsonlar, yarım saatlik prime time şovu olarak FOX'ta yayınlanmaya başlandı.

1981

Türkiye'li model ve oyuncu Tolgahan Sayışman, bugün doğdu.

1980

Türkiye'nin Sidney Başkonsolosu Şarık Arıyak ve koruma polisi Enver Sever silahlı saldırı sonucu öldü. Saldırıyı Asala adlı Ermeni terör örgütü üstlendi.

1973

Amerikan psikiyatri derneği, homoseksüelliği akıl hastalıkları listesinden çıkardı.

1971

3. Haliç Köprüsü'nün temeli atıldı.

1969

ABD hava kuvvetleri, yaptıkları UFO araştırmaları sonucunda dünyadışı bir uzay gemisine ilişkin kanıta rastlamadıklarını açıkladı.

1934

Kasım 1934 tarihli Kanun'la Kemal öz adlı Cumhurbaşkanı'na verilen Atatürk soyadının veya bunun başına ve sonuna söz konarak yapılan adların hiçbir kimse tarafından öz ve soyadı olarak alınamayacağına dair Kanun, TBMM'de kabul edildi.

1926

Uşak Şeker Fabrikası açıldı.

1918

Fransız askerleri denizden Mersin'e çıkarma yapmaya başladı. Mersin, Tarsus, Adana, Ceyhan, Misis ve Toprakkale işgal edildi.

1908

II. Meşrutiyet'in ilanından sonraki seçilen yeni Osmanlı Meclis-i Mebusanı ilk toplantısını yaptı.

1908

İttihat ve Terakki Cemiyeti, II. Meşrutiyet'in ilanından sonra İttihat ve Terakki Fırkası adını aldı.

1903

Wright Kardeşler benzin motorlu uçakları ile Kitty Hawk'ta (Kuzey Karolina) ilk uçuşu geçekleştirdi: uçuş mesafesi 37 m, uçuş süresi 12 saniye.

1790

Meksika'da Azteklere ait "Aztek takvimi" bulundu.

1777

Fransa, ABD'yi ilk tanıyan devlet oldu.

ZİYARETÇİ DEFTERİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?Ziyaretçi Defteri